neoficiální záloha Sterakdaryho streamů na Twitchi

Proč tyto stránky existují?

Twitch záznamy streamů uchovává, ale maximálně 60 dní. Tento web je tu pro ty z nás, kteří buď chceme vidět vše, ale nestíháme, nebo si chceme připomenout některý ze starších streamů, či je pro nás technicky jednodušší stahovat videa odsud a dívat se, když třeba nemůžeme být na Wi-Fi nebo mobilních datech. A k čemu videa offline? Existuje mnoho činností, při kterých lze mít video puštěné na pozadí, poslouchat a sem tam mrknout na Steraka a hru.

Nechci ze záznamu koukat na chat, jen na video. Proč je pro mě lepší stahovat záznam odsud, a ne přímo z Twitche?

Stáhnout si záznam z Twitche jako video soubor není úplně nejjednodušší záležitost, zde je to otázkou pár kliknutí přímo v prohlížeči. Zdejší videa jsou uložena na cloudové službě OneDrive, stahování by tak mělo být minimálně stejně rychlé. Může se hodit i ve školách a zaměstnáních, kde je Twitch zakázaný. Snažím se záznamy přidávat na web hned druhý den ráno, prodleva po skončení streamu by tak neměla (moc) vadit.

Jsou zde zálohovány úplně všechny streamy z Twitche?

Na těchto stránkách se můžete dostat ke všem záznamům od prosince 2015 (a několika z průběhu téhož roku). Sterakdary samozřejmě začal na Twitchi streamovat mnohem dříve, tato videa ale bohužel uchovaná nejsou.

Proč načítání trvá? Proč si nemůžu měnit kvalitu videa?

Vím, že spouštění a způsob přehrávání videí není ideální, ale je to aktuálně jediná možnost, jak vzhledem k velikosti záznamů načítat videa z externí cloudové služby, kterou je OneDrive. Načítání trvá, protože si prohlížeče si přednačítají začátek videa.
Videa nahrávám pouze v nejvyšší kvalitě (tj. ve které se streamovalo), technicky a kapacitně není možné kvalitu střídat.

Proč ve starších videích chybí části zvuku?

Twitch u zvukové stopy kontroluje autorská práva, pokud si tedy streamer pustí song, který si nárokuje někdo jiný, v záznamu je pak audio pasáž vystřižená. V tomto je ale Sterak poslední roky vzorný :-)

Sterakdary:
Celkem
1381 hodin,
2717 GB
  • toplist